Skup telefonów, laptopów i komputerów

WYCENIAMY SPRZĘT OD RĘKI! PŁACIMY NAJWIĘCEJ! Nie wierzysz? Sprawdź sam!

WYPEŁNIJ FORMULARZ po prawej stronie i prześlij nam swój sprzęt do wyceny lub napisz jego specyfikację na biuro@raiden.net.pl

Skupujemy m.in.:

- nowe oraz używane komputery PC (również całe zestawy),
- laptopy (całe i niekompletne),
- płyty główne (również uszkodzone),
- karty graficzne, muzyczne, sieciowe, tunery TV,
- dyski twarde, napędy DVD, nagrywarki,
- zasilacze ATX i inne komputerowe
- monitory LCD/LED,
- głośniki,
- pozostałe akcesoria.

Wybierz korzystne i ekologiczne rozwiązanie

W dzisiejszych czasach coraz szybciej wchodzą na rynek nowe modele telefonów komórkowych czy laptopów. Po zakupie nowego sprzętu często nie wiemy, co zrobić z używanym laptopem lub telefonem komórkowym. Tymczasem niepotrzebne urządzenie można ponownie wprowadzić w obieg.

Skup sprzętu elektronicznego to opłacalne i ekologiczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. RAIDEN skupuje używany sprzęt zarówno od firm, jak i klientów indywidualnych. Gwarantujemy szybki kontakt oraz korzystną i uczciwą wycenę.

Jak działamy

Jeśli sprzęt jest sprawny, za pośrednictwem naszego sklepu znajdzie nowego właściciela. Z uszkodzonych komputerów oraz telefonów pozyskujemy sprawne podzespoły, natomiast reszta zbędnych części trafia do utylizacji.

Punkt skupu mieści się na terenie miasta Wrocław, na ul. Żegiestowskiej 3 (budynek z napisem SKODA CZĘŚCI za salonem motocyklowym YAMAHA), pn. – pt. w godz. 9:00-17:00. Do punku można przynosić pojedyncze komputery oraz akcesoria. W przypadku większych partii sprzętu (powyżej 20 sztuk) organizujemy własny odbiór w obrębie Wrocławia i okolic.

Zadzwoń lub napisz!
0 880 188 777
biuro@raiden.net.pl