Skup monitorów

Przynosząc sprzęt do punktu skupu RAIDEN we Wrocławiu mogą państwo liczyć na szybką wycenę i uczciwą ofertę

Siedziba naszego sklepu oraz punktu skupu RAIDEN mieści się we Wrocławiu przy ulicy Żegiestowskiej. Poza sprzedażą sprzętu elektronicznego zajmujemy się profesjonalnym skupem używanych oraz niedziałających urządzeń elektronicznych. Przyjmujemy komputery, notebooki, rozmaite podzespoły, tablety, smartfony i inne gadżety. Ponadto prowadzimy także skup monitorów LCD/LED. Nie przyjmujemy monitorów CRT oraz starych drukarek. Te urządzenia mogą Państwo u nas nieodpłatnie zostawić, a my zajmiemy się ich utylizacją.

Jeżeli chcą państwo oddać swój stary sprzęt, a przy okazji coś kupić, to zapraszamy do sklepu stacjonarnego Raiden, który znajduje się na terenie miasta Wrocław. Opcjonalnie można zajrzeć na nasze aukcje znajdujące się w serwisie Allegro. Na zakupiony u nas sprzęt elektroniczny dajemy 30 dni gwarancji, jednak niektóre towary mogą mieć ten okres przedłużony nawet do roku. W przypadku gdy chcą Państwo dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt.

Procedura wyceny przyniesionego do punktu sprzętu nie powinna trwać dłużej niż kilkanaście minut. W przypadku gdy urządzenie nie działa, wyjmiemy z niego wartościowe części i zaproponujemy Państwu korzystną ofertę cenową. Wycena oczywiście jest bezpłatna. Gotówkę za pozostawiony sprzęt otrzymacie Państwo od razu, do ręki. Ograniczamy wszystkie formalności do minimum, mając na uwadze, że czas naszych klientów jest cenny. W przypadku gdy chcą Państwo skontaktować się z nami drogą elektroniczną, wystarczy wypełnić zamieszczony na naszej stronie internetowej formularz oraz przesłać sprzęt.

Profesjonalny skup monitorów oraz innych używanych urządzeń elektronicznych prowadzimy z powodzeniem od wielu lat. Warto więc przynieść do nas swoje stare urządzenia, aby nie zaśmiecały mieszkania i mogły posłużyć innym osobom. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdej transakcji. Możecie być Państwo pewni, że nasza oferta będzie atrakcyjna i uczciwa.