Skup sprzętu

Prowadzimy skup komputerów, laptopów, tabletów, telefonów. Wyceniamy sprzęt szybko i płacimy od ręki! WYPEŁNIJ FORMULARZ, który znajduje poniżej i prześlij nam swój sprzęt do wyceny lub napisz bezpośrednio na adres skup@raiden.net.pl

Wyślij formularz

 

 

Skupujemy sprzęt nowy i używany:
komputery PC (również całe zestawy, uszkodzone lub niekompletne)
serwery (również całe zestawy, uszkodzone lub niekompletne)
laptopy (także całe i niekompletne) i akcesoria
tablety (sprawne i uszkodzone)
telefony komórkowy i smartfony (sprawne i uszkodzone)
płyty główne (również uszkodzone lub starszego typu)
procesory (również uszkodzone lub starszego typu)
pamięci RAM (również uszkodzone lub starszego typu)
karty graficzne, muzyczne, sieciowe i inne karty rozszerzeń (również uszkodzone lub starszego typu)
dyski twarde, napędy DVD, nagrywarki DVD, Blu-Ray (również uszkodzone lub starszego typu)
zasilacze ATX i inne (również uszkodzone lub starszego typu)
monitory LCD/LED
głośniki
inne akcesoria

NIE SKUPUJEMY MONITORÓW CRT i STARYCH DRUKAREK! Taki sprzęt można u nas nieodpłatnie zostawić do utylizacji (współpracujemy z profesjonalną firmą, która odbiera od nas odpady elektroniczne).


Wybierz korzystne i ekologiczne rozwiązanie
W dzisiejszych czasach coraz szybciej wchodzą na rynek nowe modele telefonów komórkowych czy laptopów. Po zakupie nowego sprzętu często nie wiemy, co zrobić z używanym laptopem lub telefonem komórkowym. Tymczasem niepotrzebne urządzenie można ponownie wprowadzić w obieg. Skup sprzętu elektronicznego to opłacalne i ekologiczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. RAIDEN skupuje używany sprzęt zarówno od firm, jak i klientów indywidualnych. Gwarantujemy szybki kontakt oraz korzystną i uczciwą wycenę.

Jak działamy Jeśli sprzęt jest sprawny, za pośrednictwem naszego sklepu znajdzie nowego właściciela. Z uszkodzonych komputerów oraz telefonów pozyskujemy sprawne podzespoły, natomiast reszta zbędnych części trafia do utylizacji. Punkt skupu mieści się na terenie miasta Wrocław, na ul. Żegiestowskiej 3 (budynek z napisem SKODA CZĘŚCI za salonem motocyklowym YAMAHA), pn. – pt. w godz. 9:00-17:00. Do punku można przynosić pojedyncze komputery oraz akcesoria. W przypadku większych partii sprzętu (powyżej 20 sztuk) organizujemy własny odbiór w obrębie Wrocławia i okolic.