Wrocław – Skup telefonów

Warto przynieść stary model telefonu do punktu skupu RAIDEN we Wrocławiu!

Wymiana sprzętu elektronicznego na nowy stała się niemal obowiązkiem. Biorąc to pod uwagę otworzyliśmy na terenie miasta Wrocław punkt skupu RAIDEN, do którego mogą Państwo przynieść stary lub zepsuty sprzęt komputerowy oraz akcesoria elektroniczne. Wyceny dokonamy w ciągu kilkunastu minut, ograniczając wszelkie formalności do niezbędnego minimum. Gwarantujemy uczciwą cenę oraz natychmiastową wypłatę gotówki, jeżeli sprzęt będzie nadawał się do wystawienia w sklepie.

RAIDEN przyjmuje wszelkiego rodzaju urządzenia komputerowe, działające lub zepsute, takie jak komputery PC, monitory, drukarki, tablety oraz podzespoły. Prowadzimy także skup używanych telefonów. Jeśli posiadają Państwo u siebie kilka starych modeli, to zachęcamy do przyniesienia ich do nas. Nie warto trzymać w domu nieprzydatnych gadżetów, jeśli z naszą pomocą mogą ponownie trafić na rynek i posłużyć innym osobom. Przyniesione do nas urządzenia nie muszą działać, prowadzimy skup uszkodzonych telefonów, z których wymontujemy przydatne części, natomiast resztę oddamy do współpracującej z nami firmy, zajmującej się utylizacją. Oczywiście nie poniosą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.Skup używanych telefonów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku pojawiają się wciąż nowe modele z lepszymi funkcjami. Naszymi klientami są często ludzie, którzy z różnych powodów wolą posiadać telefony używane. Dlatego prowadzimy skup telefonów komórkowych, do którego mogą Państwo oddać starego nieużywanego smartfona, który zostanie wystawiony na sprzedaż. Gwarantujemy szybką wycenę, a jeśli propozycja będzie Państwu odpowiadać, podpiszemy umowę i od razu wypłacimy gotówkę.

Punkt skupu telefonów RAIDEN dokona sprawdzenia państwa urządzenia pod kątem technicznym. Upewnimy się czy smartfon działa czy nie, czy ekran nie jest uszkodzony, a bateria funkcjonuje poprawnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym skupie urządzeń elektronicznych, więc szybko i sprawnie dokonamy wyceny.

Posiadają Państwo niepotrzebne lub uszkodzone telefony komórkowe? Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem urządzeń elektronicznych nie można wyrzucać do kosza, grozi za to kara do 5 tys. zł. Lepiej więc oddać je w nasze ręce. Skup sprzętu to dobry sposób, aby pozbyć się zalegających smartfonów. Obsługujemy klientów w całej Polsce. Wrocław to miejsce, w którym znajduje się nasza siedziba, ale prowadzimy także działalność przez internet.

Naszym atutem jest ekspresowa wycena. Skup używanych telefonów prowadzimy od 2011 r. Łączymy pracę z pasją. Znamy realia rynkowe, dlatego po wstępnych oględzinach smartfonów proponujemy za nie określoną kwotę. Jeśli stawka Państwu odpowiada, podpisujemy umowę i wypłacamy gotówkę. Z doświadczenia wiemy, że używane telefony cieszą się dużą popularnością wśród Klientów, którzy szukają sprawnie działających sprzętów w rozsądnej cenie. Skupujemy telefony w dobrym stanie technicznym, które posłużą jeszcze przez długi czas. Zepsute sprzęty sprzedajemy na części.

Minimum formalności…

Cenimy Państwa czas, dlatego staramy się maksymalnie skrócić wszelkie formalności. Przedstawiamy warunki, a jeśli nasza oferta Państwu odpowiada, od razu podpisujemy umowę. Cała procedura trwa zaledwie kilkanaście minut. Przyjmujemy telefony różnych marek, dotykowe i bezdotykowe. Skupujemy też starsze modele, popularne zwłaszcza wśród seniorów, którzy szukają modeli z przyciskami i łatwych w obsłudze.

Skup używanych telefonów staje się coraz popularniejszy. Zamiast trzymać niepotrzebne smartfony w domu, lepiej oddać je do naszego punktu. Jeśli będą sprawne i niezniszczone, z pewnością uda nam się znaleźć na nie nabywcę. Proponujemy korzystne stawki, które są zależne od faktycznego stanu technicznego telefonów. Zwracamy uwagę na to, czy dostarczone modele posiadają zarysowania, na jakim systemie pracują. Ważny jest także stan ekranu oraz baterii, bo to elementy, które najszybciej ulegają uszkodzeniu.

Powierz nam zepsuty telefon

Prowadzimy także skup uszkodzonych telefonów. Oceniamy ich stan wizualny. Sprawdzamy, jakie komponenty mogą okazać się przydatne. Następnie proponujemy Państwu określoną kwotę. Smartfony sprzedajemy na części, a niesprawne elementy oddajemy do firmy, która zajmuje się utylizacją. Przykładamy dużą wagę do ochrony środowiska. Telefony komórkowe oraz inne sprzęty elektroniczne powinny być składowane w odpowiedni sposób. Oddając urządzenia w nasze ręce, dbają Państwo o czyste środowisko, a jednocześnie zyskują gotówkę, którą można przeznaczyć na dowolny cel.wrocław skup telefonów

Używane części do urządzeń elektronicznych są chętnie kupowane. Wyróżniają się niską stawką i dobrym stanem technicznym. Z powodzeniem można je wykorzystać do naprawy uszkodzonego telefonu. To alternatywa dla nowych elementów, które są nawet kilkukrotnie droższe. Stąd też wiele osób regularnie się u nas zaopatruje. W naszej ofercie znajdą Państwo wyświetlacze LCD, ekrany dotykowe, obudowy, baterie, głośniki, taśmy, kamery, klapki, przyciski, uszczelki, ładowarki, czytniki karty SIM, złącza ładowania, zaślepki. Współpracujemy również z uznanymi serwisami naprawiającymi sprzęt elektroniczny. Skup telefonów, który prowadzimy cieszy się dobrą renomą.

Skup telefonów dla firm i osób prywatnych

Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Telefony komórkowe można przynieść do naszej siedziby we Wrocławiu od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Jeśli mają Państwo więcej urządzeń, organizujemy odbiór naszym samochodem. Dzięki temu nie trzeba dostarczać dużej liczby sprzętów elektronicznych we własnym zakresie.

Nasz skup uszkodzonych telefonów działa także za pośrednictwem internetu. W sieci mogą Państwo kupić używane części. Zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwy może być brak sprawnego sprzętu elektronicznego, dlatego codziennie nadajemy paczki z wysyłką. Jeśli zamówią Państwo towar do godz. 12:00, powinien on dotrzeć pod wskazany adres następnego dnia. Starannie pakujemy paczki, a delikatne części dodatkowo owijamy antystatyczną folią bąbelkową. Prosimy o otworzenie paczki przy kurierze, aby sprawdzić, czy towar jest w dobrym stanie. Jeśli cokolwiek będzie nie tak, kurier spisuje protokół szkody, a zamówiony artykuł wraca do nas.

Dobra współpraca to podstawa

Wrocław to miasto, w którym działa bardzo wiele punktów zajmujących się kupnem i sprzedażą elektroniki, ale nasz salon wyróżnia się uczciwym podejściem. Klienci doceniają nas nie tylko za fachową obsługę, ale również za dobry kontakt. Stawiamy na przejrzyste warunki. Tłumaczymy, dlaczego proponujemy określoną kwotę. Jeśli telefon nie nadaje się do odsprzedaży, informujemy, co wpłynęło na mniejszą stawkę. Jest to dla nas ważne, gdyż dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy. Na używane sprzęty udzielamy miesięcznej gwarancji. Musimy być pewni, że towar, który oferujemy jest zgodny z opisem i w pełni sprawny.

Jeśli chcą Państwo sprzedać używane smartfony bądź kupić do nich części, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.