Skup tabletów i laptopów

Oddaj swój nieużywany sprzęt elektroniczny do punktu skupu RAIDEN we Wrocławiu!

Wszyscy obecnie korzystają z innowacyjnych technologii i wciąż wymieniają stare gadżety na nowe. W punkcie skupu RAIDEN doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy Państwu możliwość odkupienia używanego sprzętu elektronicznego w dobrej cenie. Zamiast wyrzucać niedziałające lub stare tablety, komputery czy smartfony warto przynieść je do nas, a my sprawimy, że wrócą na rynek.

Wystarczy odwiedzić nasz sklep, w którym działa skup laptopów oraz innego sprzętu elektronicznego, a my obejrzymy urządzenie i szybko dokonamy wyceny. Skupujemy sprzęt nowy oraz używany, bardzo chętnie przyjmiemy komputery PC, laptopy, smartfony, monitory LCD, procesory, płyty główne oraz inne akcesoria. Miejscem, w którym działa nasz punkt skupu RAIDEN jest Wrocław, jednak nie muszą Państwo w nim mieszkać, aby móc sprzedać swój sprzęt. Wystarczy wypełnić znajdujący się na naszej stronie formularz oraz przesłać urządzenie pocztą lub kurierem.

Jeżeli posiadają Państwo niedziałający notebook, to także warto odwiedzić nasz skup laptopów RAIDEN . Dokładnie przyjrzymy się urządzeniu, wymontujemy z niego wartościowe części, które następnie wystawimy na sprzedaż. Jeśli przeszukają Państwo szuflady i zakamarki w swoim domu, może się okazać, że nawet kilka starych telefonów niepotrzebnie zabiera miejsce, a gdzieś w piwnicy kurzy się wiekowy komputer. Warto przynieść je do naszego punktu skupu i dać do wyceny. Cała procedura zabierze co najwyżej kilkanaście minut, a gotówkę dostaną Państwo do ręki. Skup uszkodzonych tabletów

W sklepie RAIDEN dbamy o ekologię, więc wszystkie części z przyniesionych przez Państwa urządzeń, których nie sprzedamy, przekażemy do utylizacji. Specjalizujemy się we współpracy z firmami, od których skupujemy stary sprzęt, ale przyjmujemy także urządzenia od klientów indywidualnych. Jeżeli przyniosą Państwo do nas swój stary sprzęt elektroniczny, to gwarantujemy fachową obsługę, szybką wycenę oraz satysfakcjonującą obie strony ofertę.

Jeśli chcą Państwo pozbyć się niepotrzebnych laptopów lub tabletów, zapraszamy do naszego punktu. Wrocław to miejsce, w którym mamy siedzibę, ale działamy także online. Skupujemy używane sprzęty komputerowe, które następnie odsprzedajemy innym klientom bądź udostępniamy na części. To doskonałe rozwiązanie, gdyż urządzeń elektronicznych nie można wyrzucać do śmieci. Grozi za to kara grzywny do 5 tys. zł.  Komputery zawierają substancje szkodliwe dla środowiska, np. związki bromu, które mogą powodować zaburzenia neurologiczne lub dysfunkcje związane z układem rozrodczym.

Skup laptopów to sposób na to, aby na rynek wróciły sprawne sprzęty elektroniczne. Wielu naszych klientów jest zainteresowanych kupnem używanym komputerów, tabletów, które są w dobrym stanie technicznym, a jednocześnie znacznie tańsze od nowych. Nasz punkt cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Klientów, gdyż zapewniamy konkurencyjne stawki. Doskonale znamy realia rynkowe – w branży działamy od 2011 r.

Formalności załatwiamy „od ręki”

Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić nasz skup tabletów i laptopów, gwarantujemy szybką wycenę. Po wstępnej analizie dostarczonego sprzętu oferujemy konkretną kwotę. Następnie spisujemy umowę i wypłacamy gotówkę. Wizyta w naszym punkcie trwa zaledwie kilkanaście minut. Po ocenie stanu technicznego, informujemy Państwa, czy sprzęt nadaje się do odsprzedaży. W innym wypadku udostępniamy go na części.

Doskonale znamy się na komputerach, gdyż łączymy pracę z pasją. Zwracamy uwagę na wiele detali. Wiemy, które sprzęty są chętnie wybierane i na jakie części jest popyt. Na tej podstawie dokonujemy wyceny. Proponujemy uczciwe stawki. Przyjmujemy urządzenia różnych marek, również starsze modele, a także akcesoria komputerowe: ekrany LCD, procesory, płyty główne. Nie skupujmy monitorów typu CRT, a także starych drukarek. Mogą je Państwo jednak dostarczyć do naszego punku, a my bezpłatnie zajmiemy się ich utylizacją.

Uszkodzone tablety i laptopy to dla nas nie problem

Posiadają Państwo zniszczone sprzęty komputerowe? Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby. Nasz skup uszkodzonych laptopów to dobre miejsce, by pozbyć się zalegających i bezużytecznych urządzeń. Po szybkiej analizie ich stanu technicznego, proponujemy za nie określoną kwotę. Elementy, które są w dobrym stanie sprzedajemy bezpośrednio lub przez internet. Pozostałe części utylizujemy. Dbamy o ochronę środowiska. Współpracujemy z zaufaną firmą, która zajmuje się składowaniem i recyclingiem sprzętów komputerowych. Za dostarczone urządzenia płacimy gotówką. Tablet - najwyższe ceny w skupie

Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Współpracujemy z serwisami komputerowymi w całej Polsce, które zaopatrują się u nas w potrzebne części lub dostarczają nam używanych komputerów. Po większą liczbę sprzętów przyjeżdżamy we własnym zakresie. Używane części są bardzo chętnie kupowane. Nasz skup uszkodzonych tabletów i laptopów oferuje komponenty do różnych typów komputerów. Znajdą Państwo u nas: karty graficzne, pamięć RAM, matryce LCD, zasilacze, nagrywarki, monitory, dyski twarde, modemy i wiele innych elementów. Pomagamy w wyborze odpowiednich artykułów.

Skup tabletów i laptopów – stacjonarnie oraz online

Sprzęt komputerowy mogą Państwo oddać osobiście – Wrocław to miejsce, gdzie mieści się nasz punkt. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Zastaną nas Państwo w godzinach od 9:00 do 17:00. Przyjmujemy również sprzęty od osób z całej Polski. Żeby dostarczyć do nas używane laptopy, komputery, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, a następnie wysłać towar kurierem na adres naszej firmy.

Działamy również przez internet. Odpowiadamy na zapytania online. Opcjonalnie prowadzimy również sprzedaż części i urządzeń. Na oferowane przez nas towary udzielamy miesięcznej gwarancji. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo transakcji. Zdajemy sobie sprawę, że brak sprawnie działającego komputera to duży problem, dlatego codziennie wysyłamy zamówione produkty. Dzięki temu mogą Państwo szybko naprawić urządzenia. Dbamy o to, by artykuły były odpowiednio zapakowane. W przypadku delikatnych elementów, jak np. matryce LCD, stosujemy antystatyczną folią bąbelkową. Prosimy, by otwierać paczki przy kurierze. Jeśli produkt uszkodzi się podczas transportu, należy wypełnić protokół szkody i jak najszybciej się z nami skontaktować.

Zaufanie klientów to dla nas podstawa

Stawiamy na uczciwą współpracę. Informujemy Państwa o faktycznym stanie technicznym sprzętu. Jeśli nie jest on w pełni sprawny, tłumaczymy, co wymaga naprawy i wpływa na niższą kwotę. Działamy w pełni profesjonalnie. Stawiamy na przejrzyste warunki transakcji. Wystawiamy faktury i umowy. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę. Zapewniamy uczciwe stawki. Jeśli będą Państwo zainteresowani sprzedażą sprzętu elektronicznego, zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby. Skup laptopów i tabletów, który prowadzimy, mieści się przy ulicy Żegiestowskiej we Wrocławiu.  Można także skontaktować się z nami przez internet.