Skup komputerów

Warto przynieść uszkodzony lub stary sprzęt elektroniczny do punktu skupu RAIDEN!

Jeżeli posiadają Państwo stary sprzęt elektroniczny, który od dłuższego czasu niepotrzebnie zabiera miejsce w mieszkaniu, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu skupu RAIDEN, który znajduje się na terenie miasta Wrocław przy ulicy Żegiestowskiej 3. Bardzo szybko i sprawnie wycenimy przyniesione urządzenia oraz zaproponujemy za nie dobrą cenę. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że otrzymana oferta będzie uczciwa, a czas potrzebny na dokonanie wyceny ograniczony do minimum. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzimy przede wszystkim skup komputerów, jednakże przyjmujemy także smartfony, tablety, monitory (poza starymi modelami CRT) oraz wiele innych akcesoriów. Współpracujemy z wieloma firmami, od których skupujemy stary i niepotrzebny sprzęt. Prowadzimy też skup używanych komputerów działających i zepsutych. W tym drugim przypadku bierzemy wyłącznie te części, które będziemy mogli sprzedać, a resztę oddajemy do utylizacji. Jeżeli zależy Państwu na czasie, proponujemy wypełnienie formularza znajdującego się na stronie i przesłanie nam zdjęcia produktu drogą elektroniczną. Z pewnością odpowiemy na każdego maila.

Skup komputerów i złomu komputerowego w Raiden

Nasz sklep Raiden prowadzi także skup złomu komputerowego. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek niepotrzebne części lub akcesoria komputerowe, to naprawdę warto odwiedzić nasz punkt i skorzystać z uczciwej wyceny. Gotówkę zawsze otrzymają Państwo do ręki. Skup sprzętu komputerowego Raiden przyjmuje także urządzenia w większych ilościach. Jeżeli posiadają państwo ich więcej niż 20 sztuk, to my zorganizujemy odbiór na własną rękę w obrębie Wrocławia i okolic. Wystarczy się z nami wcześniej skontaktować telefonicznie lub poprzez e-mail.skup procesorów i innych podzespołów

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu RAIDEN we Wrocławiu i skorzystania z naszej oferty. Jeżeli potrzebują Państwo szybkiej gotówki, to zapewniamy profesjonalną oraz uczciwą wycenę na miejscu. Wszystkie formalności z reguły trwają kilkanaście minut.

W firmach i instytucjach co kilka lat dochodzi do wymiany sprzętu komputerowego. Znamy też sytuacje, w których taki sprzęt zostaje w ogóle usunięty z zakładu pracy. Zdarza się, że zużyty sprzęt poddawany jest utylizacji, co niesie za sobą znaczny i niepotrzebny wydatek.

Znacznie lepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest przeznaczenie komputerów na rynek wtórny. Bardzo często pojawia się wtedy problem związany z przeniesieniem komputerów poza biuro. Zamówienie firmy transportowej lub opłacenie kuriera wiąże się z dodatkowymi kosztami, których można uniknąć wybierając odpowiednie przedsiębiorstwo zajmujące się skupem. RAIDEN prowadzi skup używanych komputerów zapewniający wygodny i bezproblemowy transport większej liczby zużytych sprzętów. Może to być np. 10-20 komputerów stacjonarnych. Ta oferta obejmuje Wrocław i jego okolice. Kontaktując się z nami, mogą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących tej usługi. To idealne rozwiązanie dla firm, które decydują się na wymianę sprzętu na nowy i nie chcą ponosić zbędnych wydatków związanych z utylizacją. Zaoszczędzony w ten sposób czas i pieniądze zawsze można przeznaczyć na coś znacznie ważniejszego dla funkcjonowania firmy.

Zostaw wszystkie podzespoły

Skup sprzętu komputerowego obejmuje nie tylko same urządzenia PC lub laptopy, ale również wszystko, co jest z nimi związane. Przyjmujemy płyty główne, ale również różne podzespoły, takie jak procesory, kości pamięci RAM, karty dźwiękowe, graficzne oraz sieciowe (i inne karty rozszerzeń), dyski twarde, napędy DVD, nagrywarki, zasilacze, monitory czy głośniki. Mogą być zarówno nowe oraz sprawne, jak i używane z różnymi defektami. Modele z poprzedniej generacji również wchodzą w grę. Pozostałe akcesoria komputerowe, które już się Państwu nie przydadzą, też podlegają wycenie. Nasz sklep stacjonarny we Wrocławiu przyjmuje większość dodatków elektronicznych, które mogą się jeszcze przydać do dalszej eksploatacji, ale też i takie, które całkowicie straciły swoją użyteczność. Warto oddać je do skupu zanim jeszcze zmniejszy się ich wartość rynkowa, dzięki czemu można zmaksymalizować zysk wynikający ze sprzedaży. W ten sposób można odzyskać część kosztów poniesionych na zakupienie dobrze służącego niegdyś sprzętu i wykorzystać zdobyte pieniądze na modernizację lub kupno nowego.Płyty główne i karty pamięci

Dbamy o to, aby skup komputerów był jak najmniej uciążliwym procesem dla osób, które chcą oddać swój sprzęt lub jego części na rynek wtórny. Najbardziej satysfakcjonujące transakcje to te, które pozwalają na uczciwą i wygodną dla klienta wycenę. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszego formularza online, za pomocą którego można sprawdzić, jaką jesteśmy w stanie zaproponować cenę za oferowany nowy i używany sprzęt. Wystarczy wypełnić kilka pól, które pozwolą nam dokładniej zaznajomić się z jego wartością. Zależy nam na podstawowych informacjach, takich jak model laptopa (w przypadku sprzedaży całego urządzenia), producent płyty głównej, model i taktowanie procesora czy wielkość pamięci RAM oraz inne, przydatne przy wycenie parametry oddawanych urządzeń. Po przesłaniu wypełnionego formularza mogą się Państwo spodziewać szybkiej odpowiedzi wraz z propozycją ceny. Skup sprzętu komputerowego odbywa się w naszym sklepie. Przyniesienie do nas wycenionego za pomocą formularza sprzętu gwarantuje sprawne i ekspresowe przyjęcie urządzenia bądź części i natychmiastową wypłatę pieniędzy. Szanujemy czas naszych klientów i dlatego proponujemy wygodną formę wyceny oraz wypłatę należności w formie gotówki – przelewy czasem docierają dopiero po kilku dniach, a otrzymaną gotówkę można od razu schować do portfela. Cała procedura nie zajmuje dzięki temu więcej niż kilkunastu minut.

U nas zostawisz swój stary sprzęt

Warto też zwrócić uwagę na to, że skup używanych komputerów świetnie wpisuje się w ekologiczne postawy. Jako odpowiedzialna firma, RAIDEN zachęca do oddania sprzętu do dalszego użytku, zamiast zwyczajnego wyrzucenia go lub poddania procesowi utylizacji. Bardzo często popsute urządzenie, które już nie nadaje się do dalszego uruchomienia, posiada jeszcze kilka sprawnych części lub podzespołów. W przypadku utylizacji zatraca się szansę na powtórne ich użycie w innym, pasującym komputerze. Zawsze się staramy, aby zdatne do pracy części mogły trafić do kogoś innego. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim oddając nam sprzęt otrzymają Państwo uczciwą zapłatę wynikającą ze sprzedaży sprawnych podzespołów. Dzięki temu nikt nie jest na tym stratny. Części z drugiej ręki mogą trafić do innych komputerów, jeśli ktoś zdecyduje się na kupno używanego, a nie nowego sprzętu. Ten recykling sprzyja środowisku, ponieważ nie wymusza na producentach tworzenia nowych fabrycznie produktów, aby zaspokoić potrzeby rynkowe.

Uważamy, że skup komputerów jest ekologicznie oraz finansowo bardziej opłacalny od innych możliwości pojawiających się przy wymianie sprzętu, dlatego gorąco zachęcamy do wyboru opcji odsprzedaży zużytych urządzeń.