O nas

Witamy!

Firma RAIDEN powstała w styczniu 2011 roku, jednak nasze doświadczenie sięga roku 1990, kiedy to mieliśmy pierwszą styczność ze sprzętem komputerowym. Wraz z czasem, zainteresowanie przeradzało się w hobby, by koniec końców, połączyć się z biznesem. Dlatego też dobrze znamy się na tym, co robimy i robimy to najlepiej, jak możemy.

Specjalizujemy się głównie w używanym sprzęcie komputerowym, dlatego też ceny są przyzwoite. Prowadzimy jednocześnie skup sprzętu komputerowego, zarówno sprawnego, jak i uszkodzonego, starego i nowego.

Stacjonarnie działamy głównie na terenie Wrocławia i okolic, ale obsługujemy firmy w całej Polsce, odbierając od nich zużyty/stary sprzęt komputerowy.

Naszą ofertę znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, który prowadzimy na Allegro.pl (kliknij aby otworzyć) oraz w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Żegiestowskiej 3.


Skupiamy się na współpracy z firmami, od których odkupujemy stary, niepotrzebny, czy zużyty sprzęt komputerowy. Skupujemy również sprzęt od osób fizycznych. Więcej informacji w zakładce „Skup sprzętu„.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zespół RAIDEN